Hakan Altun' dan yeni single... | Kozan Fm 90.0 ''Kozan’dan Çukurova'ya Yükselen Sesiniz''
Hakan Altun' dan yeni single...

Hakan Altun' dan yeni single...

Hakan Altun'dan Yepyeni Single: "Saklanacağım"

 

Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor! Unutulmaz aşk şarkılarının efsane sesi Hakan Altun, yeni single parçası "Saklanacağım" ile sevenlerini duygusal bir yolculuğa çıkaracak.

 

Bu güçlü şarkının sözleri, duygusal ve romantik şarkıların usta kalemi Yıldız Tilbe'ye ait. Yıldız Tilbe'nin dokunuşlarıyla Hakan Altun'un yorumu buluştuğunda, ortaya baştan sona büyüleyici bir eser çıktı. Bestenin Tarık İster, aranjesinin ise Aydın Kara tarafından yapıldığı "Saklanacağım", Hakan Altun'un klasiklerinden biri olmaya aday.

 

Şarkının ruhunu yansıtan klip, Ecem Gündoğdu'nun yönetmenliğinde çekildi ve müzikseverlerin kalplerine dokunacak.

 

Hakan Altun, yeni single parçasıyla ilgili duygularını paylaşarak, "Bir akşam Yıldız (Tilbe) aradı ve bana bir şarkı yolladı. Dinledim ve çok beğendim, hayırlı uğurlu olsun dedim. Bu şarkı sana hediyemizdir, senin okumanı istiyoruz dediğinde çok duygulandım. Aldığım en anlamlı hediyelerden biri oldu gerçekten. 'Saklanacağım', dinleyicilerimizle ortak hisleri paylaşacağımıza çok inandığım bir şarkı." şeklinde duygularını dile getirdi.

 

Hakan Altun'un "Saklanacağım" adlı yeni single'ı, müzikseverlerin büyük bir heyecanla beklediği bir eser olarak dikkat çekiyor.

 

---


Yorumlar

Yorum Bıraksohbet dini sohbetler sohbet odaları islami sohbetler dini sohbetler dini sohbet islami sohbet