Doğuştan yeni Şarkı "Babam" | Kozan Fm 90.0 ''Kozan’dan Çukurova'ya Yükselen Sesiniz''
Doğuştan  yeni Şarkı

Doğuştan yeni Şarkı "Babam"

Doğuş, "Babam" Adlı Şarkısıyla Duygusal Bir Hikayeyi Müzikle Buluşturuyor

 

Üzerinde titizlikle çalıştığı ve duygusal bir derinliği yansıtan "Babam" adlı şarkısını tamamlamanın heyecanını yaşayan Doğuş, şarkısını Hayrettin Güneş'in prodüktörlüğünde ve yönetmenliğinde film tadında bir klip ile taçlandırdı. Kemer, Antalya'nın seçildiği özel çekimler için Almanya'dan getirilen özel bir ekip ve kameralarla gerçekleştirilen bu film tadındaki klip, sanatçının duygusal derinliğini izleyicilere aktarıyor.

 

Çekimler sırasında duygularını paylaşan Doğuş, "Babam şarkısı benim için çok özel ve anlamlı bir parça. Çocukluğumda baba figürünü pek tatmadım. Şarkı, bu boşluğu ve eksikliği müziğin diliyle anlatıyor. Şimdi, yıllar sonra bu duyguları notalara dökebilmek benim için çok önemli" şeklinde duygularını dile getirdi.

 

Uzun süredir hayalini kurduğu şarkısını sevenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşayan Doğuş, "Babam"ı müzikseverlerle 12 Ocak'ta Grand Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda buluşturacak. Sanatçının duygu yüklü parçası, baba figürünün özlemini ve duygusal derinliği müzikseverlerle buluşturacak.


Yorumlar

Yorum Bıraksohbet dini sohbetler sohbet odaları islami sohbetler dini sohbetler dini sohbet islami sohbet