13 saatte bir dünya rekoruna imza attı... | Kozan Fm 90.0 ''Kozan’dan Çukurova'ya Yükselen Sesiniz''
 13 saatte bir dünya rekoruna imza attı...

13 saatte bir dünya rekoruna imza attı...

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat, dilinden düşürmediği 'enerji' kelimesiyle şarkı yaptı. Polat'ın YouTube'da yayınladığı yeni şarkısının klibi, 24 saati doldurmadan bir rekora imza attı.

 

İş insanı ve sosyal medya fenomeni Dilan Polat, attığı her adımda magazin dünyasında gündem olmaya devam ediyor. 

 

Fenomen Dilan Polat ile eşi Engin Polat, sosyal medyada en çok takip edilen çiftlerin başında geliyor. Abartılı yaşam tarzlarıyla dikkat çeken çift, birbirlerine aldıkları lüks ve pahalı hediyeler ve akıllara durgunluk veren sürprizlerle adından söz ettirirken, bu kez gündem olan sadece Dilan Polat oldu. 

 

DİLAN POLAT ŞAÇINI EUROLARLA SARDI

Attığı her adımla sosyal medyada gündem olan Dilan Polat, son olarak Instagram hesabından tabaktan pırlanta yediği bir video yayınlamıştı. Abartılı aksesuarları ve kıyafetiyle de dikkat çeken Polat, takipçilerinden birçok olumsuz eleştiri almıştı. Polat, yine çok konuşulacak bir işe imza attı.

 

Polat, 'Enerji' ismini verdiği şarkısını YouTube kanalında yayınladı. 13 saatte 1,2 milyon izlenmeyi geçen klipte, Polat'ın takıları göz kamaştırırken saçını eurolarla sarması dikkat çekti. Fenomen Dilan Polat'ın klibinde eşi Engin Polat'ta yer aldı.


Yorumlar

Yorum Bıraksohbet dini sohbetler sohbet odaları islami sohbetler dini sohbetler dini sohbet islami sohbet