Güliz Ayla'dan "Ömrüm " | Kozan Fm 90.0 ''Kozan’dan Çukurova'ya Yükselen Sesiniz''
Güliz Ayla'dan

Güliz Ayla'dan "Ömrüm "

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden İbrahim Erkal'ın anısına hazırlanan "Hürmet" albümü, müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. 2017 yılında kaybettiğimiz sanatçının adına yapılan bu saygı albümü, birbirinden yetenekli sanatçıların seslendirdiği şarkılarla dolu.

 

Son olarak, Güliz Ayla tarafından seslendirilen ve "Ömrüm" adını taşıyan şarkı, dinleyicilerin beğenisine sunuldu. Bu özel şarkı, Güliz Ayla'nın arabesk fantezi dalında ilk deneyimi olarak öne çıkıyor. Sözleri ve müziği İbrahim Erkal'a ait olan "Ömrüm," yeni düzenlemesiyle Febyo Taşel imzasını taşıyor.

 

Şarkının klibi ise Gökhan Özdemir tarafından çekildi. Bu klibin özel bir yanı daha bulunuyor. İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Hanım için yazdığı "Ömrüm"ün klibinde, sanatçının bugüne kadar saklanan kıyafetleri kullanıldı. Bu dokunaklı detay, şarkının duygusal atmosferini daha da derinleştiriyor.

 

"Hürmet" albümü, İbrahim Erkal'ın unutulmaz eserlerini farklı yorumlarla dinleyicilerle buluşturarak sanatçının müziğine olan hürmeti bir kez daha vurguluyor. İbrahim Erkal'ın eşsiz şarkıları, bu özel albüm aracılığıyla yeni nesillere de aktarılmış olacak.

 

Müzik dünyasının bu anlamlı projesi, İbrahim Erkal'ın sanatına olan saygının ve sevginin bir ifadesi olarak ön plana çıkıyor. Dinleyiciler, "Hürmet" albümü ile İbrahim Erkal'ın eşsiz müziğini yeniden keşfetme fırsatı buluyorlar. Sanatçının unutulmaz eserleri, Güliz Ayla ve diğer sanatçılar tarafından yorumlanarak dinleyicilerin kalbinde özel bir yer edinmeye devam ediyor.


Yorumlar

Yorum Bıraksohbet dini sohbetler sohbet odaları islami sohbetler dini sohbetler dini sohbet islami sohbet