Zerrin Özer "Külfet" | Kozan Fm 90.0 ''Kozan’dan Çukurova'ya Yükselen Sesiniz''
Zerrin Özer

Zerrin Özer "Külfet"

**Zerrin Özer, Yeni Şarkısı "Külfet" ile Döndü**

 

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Zerrin Özer, "Basit Numaralar" isimli şarkısıyla müzik listelerini alt üst ettikten sonra bu kez "Külfet" diyor.

 

Yapımcılığını Hayrettin Güneş'in, söz ve müziğini Mustafa Arapoğlu'nun üstlendiği "Külfet", Grand Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

Zerrin Özer, yeni şarkısını İstanbul'da bir stüdyo'da kliplendirdi. Özer'e kalabalık bir cast ekibi ve dansçılar eşlik etti.

 

Çekimler sırasında duygularını dile getiren Zerrin Özer, "Basit Numaralar şarkım çok sevildi. Anladım ki sevenlerim beni özlemiş. Sevenlerimin yanı sıra Z kuşağını da yakaladım. Sıra "Külfet" şarkımda. İnanıyorum ki bu da "Basit Numaralar" gibi çok sevilip müzik listelerini alt üst edecek. Çıkaracağım her şarkıda kendini yenileyen bir Zerrin Özer ile hep karşınızda olacağım" dedi.

 

"Külfet" şarkısı, Zerrin Özer'in güçlü sesine ve güçlü yorumuna eşlik eden dinamik bir düzenlemeye sahip. Şarkı, bir kadının kendini değersiz hisseden bir erkekten kurtulma hikayesini anlatıyor.

 

Zerrin Özer'in yeni şarkısı "Külfet", müzikseverlerden büyük ilgi görmeye devam ediyor.


Yorumlar

Yorum Bıraksohbet dini sohbetler sohbet odaları islami sohbetler dini sohbetler dini sohbet islami sohbet