Güllü' den" Yaşamam ki" | Kozan Fm 90.0 ''Kozan’dan Çukurova'ya Yükselen Sesiniz''
Güllü' den

Güllü' den" Yaşamam ki"

Güllü'nün "Yaşayamam ki" Şarkısı İçin Çekilen Klipte Korkunç Anlar!

 

Ünlü şarkıcı Güllü, Musicom Prodüksiyon etiketiyle yeni şarkısı "Yaşayamam ki"yi tüm dijital platformlarda yayınladı. İstanbul'da gerçekleşen klip çekimleri ise ilginç bir olayla gündeme geldi. Klibin çekimlerinin bir gün içinde tamamlanması planlanırken, Güllü'nün beklenmedik tepkisi seti şaşırttı.

 

Kamera karşısında şarkısını söylerken birden çığlıklar atmaya başlayan Güllü, "Fareler, aman Allah'ım fareler" diye bağırdı. İlk başta ne olduğunu anlamayan set ekibi, Güllü'nün etrafını saran fareleri fark edince çekime ara vermek zorunda kaldı. Korku dolu anların kameraya yansıdığı görüntüler daha sonra izlendiğinde Güllü'nün korkudan çığlık attığı görüldü.

 

Güllü, yaşadığı bu olay hakkında, "Hayatta en korktuğum şeylerden biri faredir. Tam konsantre olmuş şarkımı söylerken bir anda ayaklarımın dibinde onları görünce korkudan çığlık atmışım" şeklinde açıklama yaptı. Set yerinde bulunan fareler ekip tarafından temizlendikten sonra klip çekimleri devam etti. Güllü'nün yeni şarkısı ve bu ilginç klibi müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor.


Yorumlar

Yorum Bıraksohbet dini sohbetler sohbet odaları islami sohbetler dini sohbetler dini sohbet islami sohbet